top of page

Cambridge English

Rozvoj všech jazykových dovedností

Čtení, psaní, poslech, mluvení - všechny jazykové dovednosti jsou rozvíjeny rovnoměrně tak, jak je potřebujete nejen pro zdárné složení zkoušky. 

Jednoznačný výsledek

Příprava na standardizovanou zkoušku, kterou lze po ukončení kurzu volitelně složit. Mezinárodně uznávaný certifikát jasně prokazuje dosaženou jazykovou úroveň. 

Jasný plán pokroku

Cíl kurzu určuje cestu. Studenti postupují krok za krokem k vyšším jazykovým úrovním a k větší jazykové nezávislosti.

Přípravné kurzy Cambridge English

Motivujícím způsobem

Zábavně a přesto s jasným vzdělávacím cílem

Víme jak na úspěšné složení zkoušky zvolené jazykové úrovně co nejlépe přípravit

Budoucí úspěch může začít tvým dnešním rozhodnutím!

V přípravných skupinových kurzech jsme zaměřeni na vzdělávání dětí a mládeže. 

V případě, že jste dospělý a máte zájem o zkoušku nebo přípravu na Cambridge English, kontaktujte nás!

8.png

Kurzy, které nabízíme...

White Handwritten Love on Black Background Square Pillow-4.png

STARTERS
MOVERS

  Mladší děti (8-13 let)  

KET
KET Plus
PET

  Starší děti (13-15 let)  

PET
PET Plus
FCE

  Studenti (15+)  

Kurzy, které nabízíme...

  • STARTERS

  • MOVERS

  Mladší děti (8-13 let)  

White Handwritten Love on Black Background Square Pillow-4.png
  • KET

  • KET Plus

  • PET

  • PET Plus

  Starší děti (13-15 let)  

  • PET

  • PET Plus

  • FCE

  • FCE Plus

  Studenti (15+)  

Momentálně jsou všechny kurzy uzavřené a nelze se přihlásit. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

White Handwritten Love on Black Background Square Pillow-5.png

Vybrat si správný kurz je zásadní. Vyhnete se tak nepříjemnému překvapení, že je kurz pro vás příliš náročný nebo naopak, že se v něm nudíte a chtěli jste víc. Předpokládaná věková skupina pro zájemce o kurzy je uvedana v popisu kurzu. Toto orientační zařazení neplatí stoprocentně, šikovný angličtinář může jít do kurzu vyšší jazykové úrovně mnohem dříve. Není vyjímkou, kdy zkoušku v maturitní úrovni u nás skládají děti na konci základní školy. Pokročilejším studentům, zájmcům o kurzy KET, PET, FCE, doproučujeme si vyzkoušet vzorový test na online portálu test:fest. Pokud dosáhnete úspěšnosti 50-70% je pro Vás vhodné zvolit základní přípravný kurz pro zkoušku KET, PET nebo FCE). V případě, že Váš výsledek bude cca 75% a více budou pro Vás kurzy finální přípravy (tzn. KET Plus, PET Plus, FCE Plus) nejlepší volbou. Tyto kurzy také doporučujeme studentům, kteří v předchozím roce absolvovali základní kurzy a v přípravě na zkoušky budou pokračovat. Kdykoliv nás můžete kontaktovat a domluvit si online konzultaci a ústní pohovor s cílem určení jazykové pokročilosti a vhodného výběru kurzu. Tuto službu nabízíme zájemcům o výuku zdarma.

Jak si mám vybrat správný kurz?

Je potřeba udělat vstupní test?

Vstupní jazykovou úroveň zájemců o dětské kurzy (Starters, Movers) netestujeme. Doporučujeme tyto kurzy pro určitou věkovou skupinu dětí, u kterých předpokládáme základní znalosti angličtiny dostačující pro zahájení studia. Pokročilejším angličtinářům od úrovně A2 (tzn. od kurz KET) doporučujeme si otestovat svojí vstupní jazykovou úroveň na online portálu test:fest. Předem si tak mohou vyzkoušet i pravděpodobnou náročnost zvoleného kurzu.

Jak jsou kurzy organizovány?

Dětské kurzy (STARTERS, MOVERS, KET) probíhají prezenčně v Příbrami. Pouze v případě nepříznivé pandemické situace se přesouvá na nezbytně nutnou dobu do online prostředí, tak aby byla zachována kontinuita výuky. Kurzy KET Plus, PET, PET Plus, FCE, FCE Plus probíhají online ve videokonferenční aplikaci zoom.us, interaktivně, stejně jako ve skutečné třídě. Více o online výuce zde. V naší nabídce jsou také tento rok kurzy MOVERS a KET i v online formě.

Co znamená označení “Plus” v názvu kurzu?

Tyto kurzy jsou určené pro studenty, kteří jazykovou úroveň požadovanou zvolenou zkouškou již přibližně dosahují ale rádi by se připravili lépe na zvládnutí testového formátu nebo zlepšili své jazykové kompetence. Kurzy “Plus” doporučujeme zájemcům, kteří si vyzkouší vzorový test na aplikaci test:fest a dosáhou úspěšnosti vyšší než 75% nebo těm, kteří navazují na základní přípravný kurz z předchozího školního roku.

Jaká je délka kurzu?

Výuka v kurzech trvá 26 - 30 týdnů (podle typu kurzu) a je rozdělena do dvou semestrů.

Kolik je dětí/studentů v jednom kurzu?

Jeden kurz je určen pro 6-10 studujících v prezenční a 6-8 studujících v online formě kurzu.

Jak se do kurzu přihlásím?

Co následuje po odeslání přihlášky do kurzu?

Jsou v ceně kurzu zahrnuty náklady na učebnici nebo se hradí zvlášť?

Kdy probíhájí zkoušky Cambridge English a kdy se k nim můžu přihlásit? 

Jaká je cena zkoušky?

K čemu mi bude certifikát Cambridge English?

Pro přihlášení využijte náš online registrační formulář, který je přístupný na našich webových stránkách. Přihlášky přijímáme do pátku 16.9. 2022!

O přijetí Vaší přihlášky Vás budeme obratem informovat. Na potvrzení o zařazení do kurzu vyčkejte do termínu ukončení přijetí přihlášek. Všem přijatým uchazečům následně zasíláme elektronicky potvrzení o zařazení do kurzu a fakturu za kurzovné. Zároveň Vás informujeme o termínu zahájení výuky a zasíláme všechny potřebné organizační pokyny.

Cena kurzu zahrnuje všechen výukový materiál, který bude v průběhu kurzu využíván (učebnice,pracovní listy, atd.). Studenti si nic dalšího nedoplácí.

Zkoušky probíhají v Příbrami, termín je zpravidla v druhé polovině května nebo na začátku června. Přesný termín zkoušek bude uveřejněn na našich stránkách. Studenti se přihlašují ke zkoušce přibližně od začátku března. Za naše studenty organizujeme hromadnou registraci zájemců. Přihlášky následně odesíláme zkouškovému centru, které vystavuje faktury za zkouškový poplatek a přebírá veškerou následnou organizaci zkoušek.

Aktuální informace o termínech zkoušek a cenách naleznete na stránkách našeho parnerského zkouškového centra www.elec.eu.

Certifikát Cambridge English může sloužit jako ​doklad otevírající dveře k vysněnému studiu, nebo zajímavému pracovnímu uplatnění. Je to mezinárodně uznávaný, akceptovaný doklad o dosažené jazykové úrovni angličtiny. 

White Handwritten Love on Black Background Square Pillow.png
bottom of page